HPE Q2042A Backup-lagringsmedie Tomt databånd 500 GB LTO
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2042A
- EAN: 0884420361084 0151903049686 06 ...3049686 0640206653459 0642125179461 5054629081556 0638084655658 0000010147221 4053162324787 0712951042892 10147221 4948382604873 0751443485632 4054318470068 0088442036108 0806791994128 5054533113398 5053676913407 0132017910833 5054484113393 5053973882413 0763615888974 8844203610848 0800011235909 5712505736036 1320010365296 5051964156635more
HP RDX 500GB Removable Disk Cartridge
Offer details
Related Products
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Produkttype | Tomt databånd |
| Oprindelig kapacitet | 500 GB |
| Komprimeret kapacitet | 1 TB |
| Understøttede filsystemer | ext2, ext3, FAT32, NTFS |
| Produktfarve | Sort |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 500,000 t |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 45 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 149 °C |
| Driftshøjde | -15,24 - 3,048 m |
| Ikke-drift højde | -15,24 - 10,668 m |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 350 g |
| Størrelse | 20,3 cm (7.99") |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Andre funktioner | |
| Dimensioner (BxDxH) | 20,29 x 13,51 x 8,51 mm |
| Samlet lagringskapacitet | 1 TB |
| Størrelse | 20,3 cm (7.99") |
| Driftstemperatur (T-T) | 41 - 113 °F |
| LED-indikatorer | Ja |
| HDD hastighed | 5400 rpm |
| Dataoverførselshastighed | 30 Gbit/sek. |