HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF U.3 Premium Drive Cage Kit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P48814-B21
- EAN: 0190017557649 4549821442348
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF U.3 Premium Drive Cage Kit, 1,65 kg
Offer details
Related Products
Description
HPE ProLiant DL380 Gen11 8SFF U.3 Premium Drive Cage Kit. Vægt: 1,65 kg
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kapabilitet | ProLiant DL380 Gen11 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 286 mm |
| Dybde | 394 mm |
| Højde | 172 mm |
| Vægt | 1,65 kg |
| Andre funktioner | |
| Formfaktor | SFF |
| Dimensioner (BxDxH) | 286 x 394 x 172 mm |
| Vægt (efter britisk standard) | 1,65 kg (3.63 Pund) |