HPE Networking Comware Module 24-port SFP 4-port SFP+ SE 7500 netværk switch-modul
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JH211A
- EAN: 0888793964699 0888793964859
HPE Networking Comware Module 24-port SFP 4-port SFP+ SE 7500, SFP, SFP+, FlexNetwork 7500, 377 mm, 355 mm, 40 mm, 377 x 355 x 40 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Networking Comware Module 24-port SFP 4-port SFP+ SE 7500. Fiber optisk strømstik: SFP, SFP+. Kapabilitet: FlexNetwork 7500. Bredde: 377 mm, Dybde: 355 mm, Højde: 40 mm. Vægt (efter britisk standard): 3,01 kg (6.64 Pund)
Specifications
| Optisk fiber | |
|---|---|
| Fiber optisk strømstik | SFP, SFP+ |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal installerede SFP+ moduler | 4 |
| Antal installerede SFP moduler | 24 |
| Præstation | |
| Kapabilitet | FlexNetwork 7500 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 3,01 kg |
| Dimensioner (BxDxH) | 377 x 355 x 40 mm |
| Vægt (efter britisk standard) | 3,01 kg (6.64 Pund) |
| Bredde | 377 mm |
| Dybde | 355 mm |
| Højde | 40 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Andre funktioner | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |