HPE Networking A58x0AF 300W AC Power Supply netværksswitch komponent Strømforsyning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JG900A
- EAN: 5415247177098 4053162533363 08 ...2533363 0888182313015 0888182313022 0888182312940 8881823129718 0888182313077 0888182313091 5415247090090 0888182313114 0888182312964 0190017084411 5415247138495 0888182312988 0888182313152 0888182313039 5415247103219 5415247071815 0888182313046 5706998940759 0888182313084 0888182313060more
HP 58x0AF Back (Power Side) to Front (Port Side) Airflow 300W AC Power Supply
Offer details
Related Products
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Strømforsyning |
| Kapabilitet | HP 6600 |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Farve | |
| Produktfarve | Rustfrit stål |
| Tekniske detaljer | |
| Højde | 28 mm |
| Kapabilitet | HP 6600 |
| Strømstyring | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Total effekt | 300 W |
| Driftsbetingelser | |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 5 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 15 - 90% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
| Præstation | |
| Kapabilitet | HP 6600 |
| Vægt & størrelser | |
| Højde | 28 mm |
| Bredde | 86 mm |
| Dybde | 238 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |