HPE Networking 5950 8-port QSFP28 Module netværk switch-modul
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JH406A
- EAN: 0190017030807 0190017030814
HPE Networking 5950 8-port QSFP28 Module, QSFP28, HPE 5950, 213,4 mm, 274,3 mm, 40,6 mm, 1,59 kg
Offer details
Related Products
Description
HPE Networking 5950 8-port QSFP28 Module. Fiber optisk strømstik: QSFP28. Kapabilitet: HPE 5950. Bredde: 213,4 mm, Dybde: 274,3 mm, Højde: 40,6 mm. Vægt (efter britisk standard): 1,59 kg (3.51 Pund)
Specifications
| Optisk fiber | |
|---|---|
| Fiber optisk strømstik | QSFP28 |
| Porte & Grænseflader | |
| Fiberkanal porte | 8 |
| Præstation | |
| Kapabilitet | HPE 5950 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,59 kg |
| Vægt (efter britisk standard) | 1,59 kg (3.51 Pund) |
| Bredde | 213,4 mm |
| Dybde | 274,3 mm |
| Højde | 40,6 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Andre funktioner | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |