Offer details
Related Products
Description
HPE Front to Back Airflow Fan Tray - Ventilatorbakke for netv�rksudstyr - for FlexFabric 5930 4-slot
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kapabilitet | HP 5930-4Slt |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Grå |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 86,4 mm |
| Dybde | 208,3 mm |
| Højde | 86,4 mm |
| Vægt | 910 g |