HPE Networking 12900E 48p 10G 2p 100G HB Module netværk switch-modul
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JH360A
- EAN: 0889894121400
HPE Networking 12900E 48p 10G 2p 100G HB Module, 1000,10000,100000 Mbit/s, QSFP+, SFP+, 100 Gbit/sek., FlexFabric 12900E, 399,2 mm, 541,3 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Networking 12900E 48p 10G 2p 100G HB Module. Ethernet LAN-datahastigheder: 1000,10000,100000 Mbit/s. Fiber optisk strømstik: QSFP+, SFP+. Dataoverførselshastighed: 100 Gbit/sek.. Kapabilitet: FlexFabric 12900E. Bredde: 399,2 mm, Dybde: 541,3 mm, Højde: 39,8 mm
Specifications
| Netværk | |
|---|---|
| Ethernet LAN-datahastigheder | 1000,10000,100000 Mbit/s |
| Optisk fiber | |
| Fiber optisk strømstik | QSFP+, SFP+ |
| Dataoverførsel | |
| Dataoverførselshastighed | 100 Gbit/sek. |
| Porte & Grænseflader | |
| Fiberkanal porte | 50 |
| Antal SFP + modulslots | 48 |
| Præstation | |
| Kapabilitet | FlexFabric 12900E |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 5,44 kg |
| Dimensioner (BxDxH) | 399,2 x 541,3 x 39,8 mm |
| Vægt (efter britisk standard) | 5,44 kg (12 Pund) |
| Bredde | 399,2 mm |
| Dybde | 541,3 mm |
| Højde | 39,8 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Andre funktioner | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |