HPE NVIDIA H200 NVL 141GB PCIe Accelerator for
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S3U30C
- EAN: 0190017722139
HPE NVIDIA H200 NVL 141GB PCIe Accelerator for, H200 NVL, 141 GB
Offer details
Related Products
Description
HPE NVIDIA H200 NVL 141GB PCIe Accelerator for. Grafikprocessor familie: NVIDIA, Grafikprocessor: H200 NVL. Diskret grafikadapterhukommelse: 141 GB
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Grafikprocessor familie | NVIDIA |
| Grafikprocessor | H200 NVL |
| Hukommelse | |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 141 GB |
| Hukommelsesbåndbredde (maks.) | 4800 GB/sek. |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,3 kg |
| Bredde | 154,9 mm |
| Højde | 61,9 mm |
| Dybde | 266 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Kompatible produkter | HPE Mainstream Compute Platforms |
| Andre funktioner | |
| Højde (efter britisk standard) | 6,2 cm (2.44") |
| Vægt (efter britisk standard) | 1,3 kg (2.87 Pund) |
| Kompatible produkter | HPE Mainstream Compute Platforms |