HPE NVIDIA A16 64GB PCIe Non-CEC Accelerator for GDDR6
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: R8T26C
- EAN: 0190017546308
HPE NVIDIA A16 64GB PCIe Non-CEC Accelerator for, A16, 64 GB, GDDR6
Offer details
Related Products
Description
HPE NVIDIA A16 64GB PCIe Non-CEC Accelerator for. Grafikprocessor familie: NVIDIA, Grafikprocessor: A16. Diskret grafikadapterhukommelse: 64 GB, Hukommelsestype for grafikadapter: GDDR6
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Grafikprocessor familie | NVIDIA |
| Grafikprocessor | A16 |
| Hukommelse | |
| Diskret grafikadapterhukommelse | 64 GB |
| Hukommelsestype for grafikadapter | GDDR6 |
| Hukommelsesbåndbredde (maks.) | 200 GB/sek. |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,09 kg |
| Bredde | 34,7 mm |
| Højde | 111 mm |
| Dybde | 267 mm |
| Længde | 267 mm |
| Tekniske detaljer | |
| Kompatible produkter | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |
| Andre funktioner | |
| Højde (efter britisk standard) | 11,1 cm (4.37") |
| Vægt (efter britisk standard) | 1,09 kg (2.4 Pund) |
| Kompatible produkter | HPE ProLiant Rack/Tower/BladeSystem Servers/Synergy |