HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device 480 GB
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P48183-B21
- EAN: 0190017546834 4549821440924
HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device, 480 GB
Offer details
Related Products
Description
HPE NS204i-u Gen11 NVMe Hot Plug Boot Optimized Storage Device. Kapacitet: 480 GB
Specifications
| Hukommelse | |
|---|---|
| Kapacitet | 480 GB |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 222,3 mm |
| Dybde | 252,4 mm |
| Højde | 65,1 mm |
| Vægt | 190 g |
| Tekniske detaljer | |
| Kapabilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Compliance-certifikater | RoHS |
| Bæredygtighed | |
| Overholdelse af bæredygtighed | Ja |
| Andre funktioner | |
| Bredde (efter britisk standard) | 22,2 cm (8.75") |
| Højde (efter britisk standard) | 6,5 cm (2.56") |
| Dybde (efter britisk standard) | 25,2 cm (9.94") |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,191 kg (0.421 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 222,2 x 252,5 x 65 mm (8.75 x 9.94 x 2.56") |
| Kapabilitet | HPE Compute Mainstream Platforms, see QuickSpecs for more information |
| Compliance-certifikater | RoHS |