HPE MSA 25Gb SFP28 Short Range 4-pack iSCSI Transceiver modul til netværksmodtager Fiberoptisk 25000 Mbit/s
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0K91A
- EAN: 0190017645087
HPE MSA 25Gb SFP28 Short Range 4-pack iSCSI Transceiver, Fiberoptisk, 25000 Mbit/s, SFP28, 25 Gigabit Ethernet, 25GBASE, Sølv
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 25Gb SFP28 Short Range 4-pack iSCSI Transceiver. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 25000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP28. Produktfarve: Sølv. Bredde: 203,2 mm, Dybde: 5,3 mm, Højde: 76,2 mm. Vægt (efter britisk standard): 0,113 kg (0.249 Pund)
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP28 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 25000 Mbit/s |
| Ethernet-grænsefladetype | 25 Gigabit Ethernet |
| Fiber ethernet kabelteknologi | 25GBASE |
| Produktfarve | Sølv |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Sølv |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP28 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 25000 Mbit/s |
| Ethernet-grænsefladetype | 25 Gigabit Ethernet |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 203,2 mm |
| Dybde | 5,3 mm |
| Højde | 76,2 mm |
| Vægt | 110 g |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,113 kg (0.249 Pund) |