HPE MSA 16Gb SFP+ Short Wave Fibre Channel 4-pack Transceiver Bundle modul til netværksmodtager Fiberoptisk 16000 Mbit/s SFP+
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P88918-B25
- EAN: 0190017837000 4549821663569
HPE MSA 16Gb SFP+ Short Wave Fibre Channel 4-pack Transceiver Bundle, Fiberoptisk, 16000 Mbit/s, SFP+, 139,7 mm, 190,5 mm, 76,2 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 16Gb SFP+ Short Wave Fibre Channel 4-pack Transceiver Bundle. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 16000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+. Bredde: 139,7 mm, Dybde: 190,5 mm, Højde: 76,2 mm. Antal pr. pakke: 4 stk. Vægt (efter britisk standard): 0,25 kg (0.551 Pund)
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 16000 Mbit/s |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 16000 Mbit/s |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 139,7 mm |
| Dybde | 190,5 mm |
| Højde | 76,2 mm |
| Vægt | 250 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 4 stk |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,25 kg (0.551 Pund) |