HPE MSA 1.2TB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr harddisk 1,2 TB 10000 rpm 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: J9F48A
- EAN: 0888793473603 5057454827870 07 ...4827870 0754031104694 5054629826614 4056572693696 0792745498777 4056572856237 0767261275942 4053162927032more
HPE MSA 1.2TB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr, 1,2 TB, 10000 rpm, 2.5", SAS
Offer details
Related Products
Description
HPE MSA 1.2TB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr. HDD kapacitet: 1,2 TB, HDD hastighed: 10000 rpm, HDD-størrelse: 2.5", Grænseflade: SAS
Specifications
| Diskdrev | |
|---|---|
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 1,2 TB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 12 Gbit/sek. |
| Kompatible produkter | HP MSA 1040, 2040 |
| Funktioner | |
| Type | HDD |
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 1,2 TB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| Grænseflade | SAS |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 12 Gbit/sek. |
| Kompatible produkter | HP MSA 1040, 2040 |
| Strømstyring | |
| Driftsspænding | 5 V |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717050 |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | SAS |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Kompatible produkter | HP MSA 1040, 2040 |