HPE LTO-9 Ultrium 45TB RW 20 Data Cartridges Library Pack without Cases Tomt databånd 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2079AH
- EAN: 0190017480572 4549821385911
HPE LTO-9 Ultrium 45TB RW 20 Data Cartridges Library Pack without Cases, Tomt databånd, LTO, 45 TB, 45 TB, 30 År, 545 kbit/inch
Offer details
Related Products
Description
HPE LTO-9 Ultrium 45TB RW 20 Data Cartridges Library Pack without Cases. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Oprindelig kapacitet: 45 TB. Båndstørrelse: 1,26 cm, Båndlængde: 1035 m, Båndtykkelse: 5,2 µm. Antal pr. pakke: 1 stk. Læsehastighed: 1000 MB/s, Båndbredde: 1,26 cm. Optageteknologi: LTO-9 Ultrium, Basefilm: Barium Ferrite, Koercivitet: 2850 Oe
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Produkttype | Tomt databånd |
| Oprindelig kapacitet | 45 TB |
| Komprimeret kapacitet | 45 TB |
| Båndets levetid | 30 År |
| Antal spor | 8960 |
| Optagelses-densitet | 545 kbit/inch |
| Produktfarve | Blå |
| Design | |
| Produktfarve | Blå |
| Vægt & størrelser | |
| Båndstørrelse | 1,26 cm |
| Båndlængde | 1035 m |
| Båndtykkelse | 5,2 µm |
| Bredde | 102 mm |
| Dybde | 105,4 mm |
| Højde | 21,5 mm |
| Vægt | 280 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Andre funktioner | |
| Båndbredde | 1,26 cm |
| Læsehastighed | 1000 MB/s |
| Optageteknologi | LTO-9 Ultrium |
| Medieformat | Rewritable and Write-once media |
| Koercivitet | 2850 Oe |
| Basefilm | Barium Ferrite |