Offer details
Related Products
Description
HPE LTO-8 Ultrium RW Bar Code Label Pack. Medietype: LTO, Båndets levetid: 30 År, Produktfarve: Hvid. Dataoverførselshastighed: 700 Mbit/s. Bredde: 102 mm, Dybde: 105,4 mm, Højde: 21,5 mm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 51 mm, Pakkedybde: 226,1 mm. Læsehastighed: 700 MB/s, Optageteknologi: LTO-8 Ultrium, Basefilm: Barium Ferrite
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Båndets levetid | 30 År |
| Produktfarve | Hvid |
| Dataoverførsel | |
| Dataoverførselshastighed | 700 Mbit/s |
| Design | |
| Produktfarve | Hvid |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 102 mm |
| Dybde | 105,4 mm |
| Højde | 21,5 mm |
| Vægt | 280 g |
| Pakkebredde | 51 mm |
| Pakkedybde | 226,1 mm |
| Pakkehøjde | 284,5 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 51 mm |
| Pakkedybde | 226,1 mm |
| Pakkehøjde | 284,5 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Læsehastighed | 700 MB/s |
| Optageteknologi | LTO-8 Ultrium |
| Medieformat | Re-writable |
| Koercivitet | Not applicable |
| Basefilm | Barium Ferrite |