HPE LTO-7 Ultrium RW Custom Labeled Data Cartridge 20 Pack Tomt databånd 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: C7977AL
- EAN: 0889894157782 5704174406495 08 ...4406495 0889894344779 0889894344762 0889894344830 0889894344847 4514953944732 0889894344861 0889894344731 0889894344748 0889894344823 0889894344724 0889894344786 0889894344816more
HPE LTO-7 Ultrium RW Custom Labeled Data Cartridge 20 Pack, Tomt databånd, LTO, 15 TB, 30 År, 485 kbit/inch, Blå
Offer details
Related Products
Description
HPE LTO-7 Ultrium RW Custom Labeled Data Cartridge 20 Pack. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Komprimeret kapacitet: 15 TB. Overførselshastighed: 700 MB/s. Båndstørrelse: 1,26 cm, Båndlængde: 960 m, Båndtykkelse: 5,6 µm. Antal pr. pakke: 1 stk. Læsehastighed: 700 MB/s, Båndbredde: 1,26 cm
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Produkttype | Tomt databånd |
| Komprimeret kapacitet | 15 TB |
| Båndets levetid | 30 År |
| Antal spor | 3584 |
| Optagelses-densitet | 485 kbit/inch |
| Produktfarve | Blå |
| Dataoverførsel | |
| Overførselshastighed | 700 MB/s |
| Design | |
| Produktfarve | Blå |
| Vægt & størrelser | |
| Båndstørrelse | 1,26 cm |
| Båndlængde | 960 m |
| Båndtykkelse | 5,6 µm |
| Bredde | 273 mm |
| Dybde | 152 mm |
| Højde | 330 mm |
| Vægt | 6,2 kg |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 60% |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Andre funktioner | |
| Båndbredde | 1,26 cm |
| Læsehastighed | 700 MB/s |
| Vægt (efter britisk standard) | 6,21 kg (13.7 Pund) |
| Optageteknologi | LTO-7 Ultrium |
| Medieformat | Re-Writable |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 271,8 x 152,4 x 330,2 mm (10.7 x 6 x 13") |
| Koercivitet | 2850 Oe |
| Basefilm | Barium Ferrite |