HPE LTO-6 Ultrium 6.25TB RW Non Custom Labeled 20 Data Cartridges with Cases Tomt databånd 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: C7976AN
- EAN: 4948382971746 4053162280366 50 ...2280366 5054629176672 0708020080650 8871116272856 0887111627285 5054484240112 4054842251416 5057454829768 5712505287521 5054533240117more
HPE LTO-6 Ultrium 6.25TB RW Non Custom Labeled 20 Data Cartridges with Cases, Tomt databånd, LTO, 6,25 TB, 30 År, 343 kbit/inch, Lilla
Offer details
Related Products
Description
HPE LTO-6 Ultrium 6.25TB RW Non Custom Labeled 20 Data Cartridges with Cases. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Komprimeret kapacitet: 6,25 TB. Overførselshastighed: 400 MB/s. Båndstørrelse: 1,26 cm, Båndlængde: 846 m, Båndtykkelse: 6,4 µm. Antal pr. pakke: 1 stk, Pakkebredde: 273 mm, Pakkedybde: 152,4 mm. Læsehastighed: 400 MB/s, Driftstemperatur (T-T): 50 - 113 °F, Båndbredde: 1,26 cm
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Produkttype | Tomt databånd |
| Komprimeret kapacitet | 6,25 TB |
| Båndets levetid | 30 År |
| Antal spor | 2176 |
| Optagelses-densitet | 343 kbit/inch |
| Produktfarve | Lilla |
| Dataoverførsel | |
| Overførselshastighed | 400 MB/s |
| Design | |
| Produktfarve | Lilla |
| Vægt & størrelser | |
| Båndstørrelse | 1,26 cm |
| Båndlængde | 846 m |
| Båndtykkelse | 6,4 µm |
| Bredde | 102 mm |
| Dybde | 105,4 mm |
| Højde | 21,5 mm |
| Vægt | 280 g |
| Pakkebredde | 273 mm |
| Pakkedybde | 152,4 mm |
| Pakkehøjde | 330 mm |
| Pakkevægt | 6,2 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 273 mm |
| Pakkedybde | 152,4 mm |
| Pakkehøjde | 330 mm |
| Pakkevægt | 6,2 kg |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 45 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 20 - 60% |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Andre funktioner | |
| Båndbredde | 1,26 cm |
| Læsehastighed | 400 MB/s |
| Driftstemperatur (T-T) | 50 - 113 °F |
| Optageteknologi | LTO-6 Ultrium |
| Medieformat | Re-Writable |
| Koercivitet | 2850 Oe |
| Basefilm | Barium Ferrite |