HPE LTO-5 Ultrium Non-custom Labeled Data Cartridge 20 Pack Tomt databånd 1,26 cm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: C7975AN
- EAN: 0884962925393 4053162280342 07 ...2280342 0703255139289 8849629253938 7330381292699 5054533295988 5057454828716 0648177014095 5054629212196more
HPE LTO-5 Ultrium Non-custom Labeled Data Cartridge 20 Pack, Tomt databånd, LTO, 3 TB, 30 År, 343 kbit/inch, Blå
Offer details
Related Products
Description
HPE LTO-5 Ultrium Non-custom Labeled Data Cartridge 20 Pack. Produkttype: Tomt databånd, Medietype: LTO, Komprimeret kapacitet: 3 TB. Størrelse: 27,3 cm (10.8"), Båndstørrelse: 1,26 cm, Båndlængde: 846 m. Antal pr. pakke: 1 stk. Læsehastighed: 280 MB/s, Båndbredde: 1,26 cm, Samlet lagringskapacitet: 3 TB. Arkiveringsmæssig levetid: 30 År, Optageteknologi: LTO-5 Ultrium, Basefilm: Metal Particle
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Medietype | LTO |
| Produkttype | Tomt databånd |
| Komprimeret kapacitet | 3 TB |
| Båndets levetid | 30 År |
| Antal spor | 1280 |
| Optagelses-densitet | 343 kbit/inch |
| Produktfarve | Blå |
| Design | |
| Produktfarve | Blå |
| Vægt & størrelser | |
| Båndstørrelse | 1,26 cm |
| Båndlængde | 846 m |
| Båndtykkelse | 6,4 µm |
| Bredde | 102 mm |
| Dybde | 105,4 mm |
| Højde | 21,5 mm |
| Vægt | 280 g |
| Størrelse | 27,3 cm (10.8") |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Driftsbetingelser | |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84717098 |
| Andre funktioner | |
| Samlet lagringskapacitet | 3 TB |
| Båndbredde | 1,26 cm |
| Læsehastighed | 280 MB/s |
| Optageteknologi | LTO-5 Ultrium |
| Medieformat | Re-Writable |
| Koercivitet | 2500-2700 Oe |
| Basefilm | Metal Particle |
| Arkiveringsmæssig levetid | 30 År |
| Størrelse | 27,3 cm (10.8") |