HPE Intel Xeon-Gold 5512U 2.1GHz 28-core 185W for processor 2,1 GHz 52,5 MB L3
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P67101-B21
- EAN: 0190017693477
HPE Intel Xeon-Gold 5512U 2.1GHz 28-core 185W Processor for, Intel® Xeon® Gold, Intel, 5512U, 2,1 GHz, 52,5 MB, L3
Offer details
Related Products
Description
HPE Intel Xeon-Gold 5512U 2.1GHz 28-core 185W Processor for. Processorserie: Intel® Xeon® Gold, Processorproducent: Intel, Processormodel: 5512U. Hukommelsesurhastigheder understøttet af processor: 4800 MHz
Specifications
| Processor | |
|---|---|
| Processorens basisfrekvens | 2,1 GHz |
| Processorproducent | Intel |
| Processorserie | Intel® Xeon® Gold |
| Processorkerner | 28 |
| Processormodel | 5512U |
| Thermal Design Power (TDP) | 185 W |
| Processor-cache | 52,5 MB |
| Processor cache type | L3 |
| Hukommelse | |
| Hukommelsesurhastigheder understøttet af processor | 4800 MHz |
| Strømstyring | |
| Thermal Design Power (TDP) | 185 W |
| Funktioner | |
| Thermal Design Power (TDP) | 185 W |