HPE InfiniBand NDR/Ethernet 400Gb 1-port OSFP PCIe5 x16 MCX75310AAS-NEAT Adapter
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P45641-H23
- EAN: 0190017690766
HPE InfiniBand NDR/Ethernet 400Gb 1-port OSFP PCIe5 x16 MCX75310AAS-NEAT Adapter, PCI Express
Offer details
Related Products
Description
HPE InfiniBand NDR/Ethernet 400Gb 1-port OSFP PCIe5 x16 MCX75310AAS-NEAT Adapter. Værtsgrænseflade: PCI Express
Specifications
| Porte & Grænseflader | |
|---|---|
| Værtsgrænseflade | PCI Express |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 161 mm |
| Dybde | 216 mm |
| Højde | 26 mm |
| Vægt | 420 g |
| Andre funktioner | |
| Kabeltype | 400Gb - MCX75310AAS-NEAT Adapter |
| Porte, antal | 1 |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,42 kg (0.926 Pund) |
| Dimensioner (BxDxH) (efter britisk standard) | 215,9 x 161 x 25,9 mm (8.5 x 6.34 x 1.02") |