HPE Aruba Networking CX 6300M 24p Smart Rate 1G/2.5G/5G Class6 PoE 4p SFP56 50G TAA Switch Strøm over Ethernet (PoE)
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0G05A
- EAN: 0190017679969
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p Smart Rate 1G/2.5G/5G Class6 PoE 4p SFP56 50G TAA Switch, Strøm over Ethernet (PoE)
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p Smart Rate 1G/2.5G/5G Class6 PoE 4p SFP56 50G TAA Switch. Switch kapacitet: 640 Gbit/sek.. Strøm over Ethernet (PoE)
Specifications
| Dataoverførsel | |
|---|---|
| Switch kapacitet | 640 Gbit/sek. |
| Gennnemløb | 476 Mpps |
| Design | |
| Stabelbar | Ja |
| Præstation | |
| Fysisk stabling | 10 |
| Processorfrekvens | 1800 MHz |
| Hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Intern hukommelse | 8000 MB |
| Flashhukommelse | 32000 MB |
| Indbygget processer | Ja |
| Stabelbar | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug note | With JL086A PSU: Idle: 93W 100% Traffic Rate: 137W With JL087A PSU: Idle: 91W 100% Traffic Rate: 131W With JL670A PSU: Idle: 98W 100% Traffic Rate: 139W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Total Power over Ethernet (PoE) | 1440 W |
| Andre funktioner | |
| Reaktionstid | 1 Gbps: 4.24 μs 10 Gbps: 1.50 μs 25 Gbps: 2.91 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Målstyring | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Hukommelse og processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Ventilator | Switch has two fan tray slots and comes with one fan tray installed. Minimum one fan tray required. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Vægt (efter britisk standard) | 6,02 kg (13.3 Pund) |
| I/O-porte | 24 x HPE Smart Rate 100 M [5]/1G/2.5G/5G BaseT Class 6 PoE ports supporting up to 60W per port 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at and 802.3bt (up to 60W) 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 44 mm |
| Dybde | 442 mm |
| Vægt | 6,02 kg |