HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP56 50G TAA Switch Strøm over Ethernet (PoE)
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0F99A
- EAN: 0190017679617
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP56 50G TAA Switch, Strøm over Ethernet (PoE)
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G Class4 PoE 4p SFP56 50G TAA Switch. Switch kapacitet: 448 Gbit/sek.. Strøm over Ethernet (PoE)
Specifications
| Dataoverførsel | |
|---|---|
| Switch kapacitet | 448 Gbit/sek. |
| Gennnemløb | 334 Mpps |
| Design | |
| Stabelbar | Ja |
| Præstation | |
| Fysisk stabling | 10 |
| Processorfrekvens | 1800 MHz |
| Hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Intern hukommelse | 8000 MB |
| Flashhukommelse | 32000 MB |
| Indbygget processer | Ja |
| Stabelbar | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug note | With JL086A PSU: Idle: 60W 100% Traffic Rate: 76W With JL087A PSU: Idle: 59W 100% Traffic Rate: 74W With JL670A PSU: Idle: 62W 100% Traffic Rate: 81W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Total Power over Ethernet (PoE) | 720 W |
| Andre funktioner | |
| Reaktionstid | 1 Gbps: 2.28 μs 10 Gbps: 1.46 μs 25 Gbps: 1.90 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Målstyring | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Hukommelse og processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Ventilator | Switch has two fan tray slots and comes with one fan tray installed. Minimum one fan trays required. Optional second fan tray ordered separately. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Vægt (efter britisk standard) | 6,02 kg (13.3 Pund) |
| I/O-porte | 24 x 10/100/1000 BaseT PoE+ ports supporting up to 30W per port 4 x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports Supports PoE standards IEEE 802.3af, 802.3at 1 x USB-C console port 1 x USB Type-A host port 1 x OOBM port |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 44 mm |
| Dybde | 442 mm |
| Vægt | 6,02 kg |