HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G 4p SFP56 50G TAA Switch
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0G01A
- EAN: 0190017679631
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G 4p SFP56 50G TAA Switch
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 6300M 24p 10M/100M/1G 4p SFP56 50G TAA Switch. Switch kapacitet: 448 Gbit/sek.
Specifications
| Dataoverførsel | |
|---|---|
| Switch kapacitet | 448 Gbit/sek. |
| Gennnemløb | 334 Mpps |
| Design | |
| Stabelbar | Ja |
| Præstation | |
| Fysisk stabling | 10 |
| Processorfrekvens | 1800 MHz |
| Hukommelsestype | DDR4-SDRAM |
| Intern hukommelse | 8000 MB |
| Flashhukommelse | 32000 MB |
| Indbygget processer | Ja |
| Stabelbar | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug note | Idle: 49W 100% Traffic Rate: 64W |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
| Andre funktioner | |
| Reaktionstid | 1 Gbps: 2.28 μs 10 Gbps: 1.46 μs 25 Gbps: 1.90 μs 50 Gbps: 3.49 μs |
| Målstyring | Management flexibility with support for HPE Aruba Networking Central, easy-to-use Web GUI, CLI, and HPE Aruba Networking Switch Multi-Edit Software |
| Hukommelse og processor | CPU: Dual-core Arm Cortex-A9 @ 1.8GHz Memory: 8 GB DDR4, 32 GB eMMC Flash: 8 MB, 16 MB, or 32 MB, depending on model and configuration |
| Ventilator | Switch has two fan tray slots and comes with one fan tray installed. Minimum one fan trays required. Optional second fan tray ordered separately. Fan trays are field replaceable and hot‑swappable. Each fan tray contains two fans. |
| Vægt (efter britisk standard) | 6,02 kg (13.3 Pund) |
| I/O-porte | 24-port 10/100/1000 BaseT ports 4x 1G/10G/25G/50G [4] SFP ports 1x USB‑C Console Port 1x OOBM port 1x USB Type A Host port |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 45 °C |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 44 mm |
| Dybde | 442 mm |
| Vægt | 6,02 kg |