HPE Aruba Networking CX 5420 1600W AC Power Supply netværksswitch komponent Strømforsyning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: S0U53A
- EAN: 0190017650968 0190017650982 01 ...7650982 0190017651002 0190017650999 0190017651033 0190017650913 0190017650975 0190017651040 0190017649290 0190017650920 0190017649276 0190017650609more
HPE Aruba Networking CX 5420 1600W AC Power Supply, Strømforsyning, Aruba Networking CX 5420, 1600 W, 100 - 240 V, 50/60 Hz, 80 PLUS Platinum
Offer details
Description
HPE Aruba Networking CX 5420 1600W AC Power Supply. Produkttype: Strømforsyning, Kapabilitet: Aruba Networking CX 5420. Total effekt: 1600 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50/60 Hz. 80 PLUS certificering: 80 PLUS Platinum. Bredde: 99 mm, Dybde: 211 mm, Højde: 69 mm
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | Aruba Networking CX 5420 |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Platinum |
| Tekniske detaljer | |
| Intern | Ja |
| Højde | 69 mm |
| Kapabilitet | Aruba Networking CX 5420 |
| Strømstyring | |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Total effekt | 1600 W |
| Godkendelser | |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Platinum |
| Præstation | |
| Kapabilitet | Aruba Networking CX 5420 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 1,3 kg |
| Højde | 69 mm |
| Bredde | 99 mm |
| Dybde | 211 mm |