HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-A Campus AP 10-Pack 9/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JZ370A
- EAN: 0190017233093
- Sell Price:
- Contract No:
- Account price:
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-A Campus AP 10-Pack 9/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit, 10 stk, 136,1 g
Offer details
Trade Prices
| Distributor | Product | SKU | Stock | Updated | Price |
|---|---|---|---|---|---|
|
HPE AP mount bracket 10-pack A |
4986466 | Register free see stock | ||
Related Products
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
HPE Aruba Networking AP-725 (RW) Tri Radio 2x2 Wi-Fi 7 Internal Antennas 10-pack Campus Access PointCategory: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
-
Category: WLAN Adgangspunkter
Description
HPE Aruba Networking AP-MNT-MP10-A Campus AP 10-Pack 9/16 Flat Ceiling Rail Mount Bracket Kit. Antal pr. pakke: 10 stk. Vægt: 136,1 g
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kapabilitet | Aruba 510 Series Campus Access Points |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 51 mm |
| Dybde | 178 mm |
| Højde | 165 mm |
| Vægt | 136,1 g |
| Emballeringsdata | |
| Antal pr. pakke | 10 stk |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,136 kg (0.3 Pund) |