HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Back-to-Front Power Supply netværksswitch komponent Strømforsyning
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: JL633A
- EAN: 0190017329154 0190017329116 01 ...7329116 0190017329000 0190017329031 0190017329048 0190017329086 0190017329208 0190017329079 0190017328997 0190017329024 0190017329055 0190017329215 0190017329062 0190017329093more
HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Back-to-Front Power Supply, Strømforsyning, Sort, Sølv, Aruba 8325, 100 - 240 V, 650 W, 320 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE Aruba Networking 8325 650W 100-240VAC Back-to-Front Power Supply. Produkttype: Strømforsyning, Produktfarve: Sort, Sølv, Kapabilitet: Aruba 8325. Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Strømforbrug (typisk): 650 W. Bredde: 320 mm, Dybde: 41 mm, Højde: 51 mm
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Strømforsyning |
| Intern | Ja |
| Kapabilitet | Aruba 8325 |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |
| Farve | |
| Produktfarve | Sort, Sølv |
| Tekniske detaljer | |
| Intern | Ja |
| Højde | 51 mm |
| Kapabilitet | Aruba 8325 |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (typisk) | 650 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Præstation | |
| Kapabilitet | Aruba 8325 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 929,9 g |
| Højde | 51 mm |
| Bredde | 320 mm |
| Dybde | 41 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85177900 |