HPE 1600W Flex Slot -48VDC Hot Plug Power Supply Kit enhed til strømforsyning Sølv
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P17023-B21
- EAN: 1900174946854 0190017494685
HPE 1600W Flex Slot -48VDC Hot Plug Power Supply Kit, 1600 W, 94%, Server, Sølv, 68 mm, 40,4 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE 1600W Flex Slot -48VDC Hot Plug Power Supply Kit. Total effekt: 1600 W, Effektivitet: 94%. Formål: Server. Produktfarve: Sølv. Bredde: 68 mm, Dybde: 40,4 mm, Højde: 225,3 mm. Vægt (efter britisk standard): 3500 kg (7716.2 Pund)
Specifications
| Strømstyring | |
|---|---|
| Total effekt | 1600 W |
| Effektivitet | 94% |
| Præstation | |
| Formål | Server |
| Design | |
| Produktfarve | Sølv |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 40,4 mm |
| Højde | 225,3 mm |
| Vægt | 3500,1 kg |
| Vægt (efter britisk standard) | 3500 kg (7716.2 Pund) |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 3500 kg (7716.2 Pund) |