HPE 146GB, SAS harddisk 10000 rpm 2.5"
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: 507125-B21
- EAN: 5054565213080 0102646320716 57 ...6320716 5711045874048 5052178449827 5051964480808 5054484296997 5704327670254 0845282057980 0102646094938 5054629213087more
HP 146GB 6G SAS 10K rpm 2.5-inch Dual Port Enterprise Hard Disk Drive
Offer details
Related Products
Specifications
| Diskdrev | |
|---|---|
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 146 GB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| Hot-swap | Ja |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 6 Gbit/sek. |
| Funktioner | |
| Type | HDD |
| Komponent til | Server/arbejdsplads |
| HDD kapacitet | 146 GB |
| HDD hastighed | 10000 rpm |
| HDD-størrelse | 2.5" |
| Grænseflade | SAS |
| Hot-swap | Ja |
| Overførselshastighed for HDD-grænseflade | 6 Gbit/sek. |
| Strømstyring | |
| Driftsspænding | 5 V |
| Andre funktioner | |
| Grænseflade | SAS |
| USB-drevet | Ingen |
| Intern | Ja |
| Dataoverførselshastighed | 6 Gbit/sek. |