HPE 10GbE SFP+ SR Multi-mode 300m Transceiver modul til netværksmodtager Fiberoptisk 100000 Mbit/s QSFP28 850 nm
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q6M30A
- EAN: 1900172000022 4549821133673
HPE 10GbE SFP+ SR Multi-mode 300m Transceiver, Fiberoptisk, 100000 Mbit/s, QSFP28, SR4, 300 m, 850 nm
Offer details
Related Products
Description
HPE 10GbE SFP+ SR Multi-mode 300m Transceiver. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 100000 Mbit/s, Grænsefladetype: QSFP28. Indgangsspænding: 7 V, Maksimal spænding: 8 V. Bredde: 138 mm, Dybde: 557 mm, Højde: 119 mm
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | QSFP28 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 100000 Mbit/s |
| Maksimal overførselsafstand | 300 m |
| Bølgelængde | 850 nm |
| Multitilstand fiber (MMF) understøttet | Ja |
| SFP transceiver standard | SR4 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |
| Strømstyring | |
| Indgangsspænding | 7 V |
| Maksimal spænding | 8 V |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 85 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 85% |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | QSFP28 |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 100000 Mbit/s |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 138 mm |
| Dybde | 557 mm |
| Højde | 119 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |