HPE 10Gb SFP+ Short Wave 1-pack Pull Tab Optical Transceiver modul til netværksmodtager Fiberoptisk 10000 Mbit/s SFP+
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: Q2P65A
- EAN: 0190017186788
HPE 10Gb SFP+ Short Wave 1-pack Pull Tab Optical Transceiver, Fiberoptisk, 10000 Mbit/s, SFP+, LC, Metallic, 280 mm
Offer details
Related Products
Description
HPE 10Gb SFP+ Short Wave 1-pack Pull Tab Optical Transceiver. SFP modtagertype: Fiberoptisk, Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+. Produktfarve: Metallic. Bredde: 280 mm, Dybde: 330 mm, Højde: 30 mm. Vægt (efter britisk standard): 0,0322 kg (0.0710 Pund)
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Enkelttilstand fiber (SMF) understøttet | Ja |
| Multitilstand fiber (MMF) understøttet | Ja |
| Produktfarve | Metallic |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Metallic |
| Netværk | |
| SFP modtagertype | Fiberoptisk |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | LC |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 280 mm |
| Dybde | 330 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 32 g |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 0,0322 kg (0.0710 Pund) |