Offer details
Related Products
Description
HPE 10GBase-T SFP+ Transceiver. Maksimal dataoverførselshastighed: 10000 Mbit/s, Grænsefladetype: SFP+, Fiber optisk strømstik: SFP+. Produktfarve: Aluminium. Bredde: 13,5 mm, Dybde: 71,1 mm, Højde: 14 mm. Antal pr. pakke: 1 stk
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | SFP+ |
| Fiberkanal porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Duplex system | Fuld |
| Produktfarve | Aluminium |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |
| Funktioner | |
| Produktfarve | Aluminium |
| Netværk | |
| Grænsefladetype | SFP+ |
| Maksimal dataoverførselshastighed | 10000 Mbit/s |
| Fiber optisk strømstik | SFP+ |
| Fiberkanal porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 13,5 mm |
| Dybde | 71,1 mm |
| Højde | 14 mm |
| Vægt | 18 g |
| Emballage indhold | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Logistik data | |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85369010 |