HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit enhed til strømforsyning Sølv
- Brand: HPE
- Category:
- SKU: P03178-B21
- EAN: 4549821196005 0190017569055 57 ...7569055 5715063268629 0190017276038more
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit, 1000 W, 100 - 240 V, 96%, Server, 80 PLUS Titanium, HPE ProLiant Gen10, HPE ProLiant DL300 Gen9 server series, HPE Apollo 2000 and HPE Apollo 4000...
Offer details
Related Products
Description
HPE 1000W Flex Slot Titanium Hot Plug Power Supply Kit. Total effekt: 1000 W, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Effektivitet: 96%. Formål: Server, 80 PLUS certificering: 80 PLUS Titanium, Kompatible produkter: HPE ProLiant Gen10, HPE ProLiant DL300 Gen9 server series, HPE Apollo 2000 and HPE Apollo 4000.... Produktfarve: Sølv. Bredde: 68 mm, Dybde: 40,4 mm, Højde: 225,3 mm. Vægt (efter britisk standard): 3,5 kg (7.72 Pund)
Specifications
| Design | |
|---|---|
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Titanium |
| Produktfarve | Sølv |
| Strømstyring | |
| Total effekt | 1000 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Effektivitet | 96% |
| Præstation | |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Titanium |
| Formål | Server |
| Kompatible produkter | HPE ProLiant Gen10, HPE ProLiant DL300 Gen9 server series, HPE Apollo 2000 and HPE Apollo 4000 series |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 68 mm |
| Dybde | 40,4 mm |
| Højde | 225,3 mm |
| Vægt | 3,5 kg |
| Vægt (efter britisk standard) | 3,5 kg (7.72 Pund) |
| Godkendelser | |
| 80 PLUS certificering | 80 PLUS Titanium |
| Andre funktioner | |
| Vægt (efter britisk standard) | 3,5 kg (7.72 Pund) |