HP Poly Voyager Surround 85 UC Microsoft Teams-certificeret USB-C-headset + USB-C/A-adapter + bordoplader
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 8G7T8AA
- EAN: 5715063465240 5902002265041 57 ...2265041 5715063465264 0196786456640more
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Klar lyd, fokuseret arbejde
Fokuser på det, der er vigtigt, og undgå at blive forstyrret med et headset, som har en klangfuld og tydelig lyd til opkald og musik. Arbejde, hvor du vil, og lyd bedst muligt med 6 indbyggede mikrofoner uden arm plus 4 ekstra til at understøtte adaptiv ANC.
Hold koncentrationen, og oplev ægte komfort
Behagelige – også ved brug i længere tid, så du kan fokusere på dit arbejde. Du glemmer helt, at du har headset på takket være det elegante kulfiberdesign, ultrabløde ørekopper og en justerbar hovedbøjle, som tilsammen giver et særdeles let headset.
Produktivitet hele dagen
Bliv mere effektiv med et headset og en trådløs bordoplader, der er designet til at arbejde lige så hårdt som dig. Oplev uafbrudt kommunikation med ubesværet docking, der giver 21 timers taletid. Bevar forbindelsen uden at springe et sekund over.
Description
Få ubegrænset produktivitet med vores Bluetooth-headset uden mikrofonarm, der er designet til at give fyldig, klar lyd til opkald og musik. Få optimal komfort, adaptiv ANC og trådløs opladning, så du kan arbejde ubesværet hvor som helst og når som helst.
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Produkttype | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/Musik/Sport/Hverdag |
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | Headset |
| Produktfarve | Sort |
| Volumenkontrol | Berøring |
| Oprindelsesland | Mexico |
| Kontroltype | Knapper, Berøring |
| Farvenavn | Black |
| Betjeningstaster | Afspil/pause, Volume +, Volume - |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 50 m |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVDTP, AVRCP, HSP |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Circumaural |
| Hovedtelefon frekvens | 20 - 20000 Hz |
| Impedens | 32 ohm (Ω) |
| Hovedtelefon følsomhed | 105 dB |
| Driverenhed | 4 cm |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Støjreduktion | Ja |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Mikrofon frekvens | 100 - 6800 Hz |
| Mikrofon sensitivitet | -37 dB |
| Mikrofon mute | Ja |
| Antal mikrofoner | 10 |
| Basestation | |
| Basestation farve | Sølv, Hvid |
| Batteri | |
| Taletid | 21 t |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Opladningstid for batteri | 1 t |
| Batterikapacitet | 1100 mAh |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 191 mm |
| Dybde | 77 mm |
| Højde | 181 mm |
| Vægt | 275 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 209,8 mm |
| Pakkehøjde | 54,8 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Emballage indhold | |
| Bæretaske | Ja |
| Kabler inkluderet | 3ˌ5 mm til USB Type-C, USB Type-C til USB Type-A |
| Basestation farve | Sølv, Hvid |
| Kassens indhold | Opbevaringsetui; Brugervejledning; Trådløst headset; USB-ladekabel; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; USB Type-C til USB Type-A-adapter; USB Type-C til 3,5 mm lydkabel |
| Opladningsstativ | Ja |
| Logistik data | |
| Pallens bruttovægt | 357 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 70 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Kassens indhold | Opbevaringsetui; Brugervejledning; Trådløst headset; USB-ladekabel; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; USB Type-C til USB Type-A-adapter; USB Type-C til 3,5 mm lydkabel |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 20 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Godkendelser | |
| Certificeret til Microsoft Teams | Ja |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Compatible with PCs and smartphones via Bluetooth, USB Type-C BT700 adapter or USB Type-C/A adapter |
| Medfølgende software | Poly Lens |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Basestation farve | Sølv, Hvid |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
| Farvenavn | Black |
| UNSPSC-kode | 43191638 |