Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Sig hej til dine nye earbuds til arbejdsbrug
Hver enkelt earbud har et system med tre mikrofoner, som triangulerer din stemme og minimerer den omgivende støj, så du altid bliver hørt højt og tydeligt. Uanset om du deltager i et videomøde eller et opkald, så er disse trådløse earbuds udviklet til at holde dig produktiv og tilsluttet.
Holder hele dagen
Disse earbuds er lette, så du kan have dem i ørerne hele dagen. De leveres med koniske ørepropper i 3 forskellige størrelser, så du får maksimal komfort. Den avancerede sidetoneteknologi gør dig opmærksom på, hvor højt du taler, så du ikke overanstrenger din stemme.
Status- og lydknapper lige ved hånden
Touchskærmens opladningsetui gør det muligt at styre dine earbuds via fjernadgang, skifte Bluetooth®-forbindelse og oprette trådløs forbindelse til underholdningssystemer på fly samt genoplade dine buds helt to gange.
Description
Stil ind på en verden, der er fuld af lyde og fri for støj, med disse earbuds. Uanset om du deltager i et videoopkald eller lytter til dine playlister, så er disse trådløse earbuds udviklet til at holde dig produktiv, tilsluttet og underholdt.
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Produkttype | Headset |
| Anbefalet brug | Opkald/musik |
| Headset type | Binaural |
| Bæremåde | I ørerne |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| Fungerer med Google Assistant | Ja |
| Farvenavn | Carbon black |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald |
| Fungerer med Apple Siri | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| 3,5 mm stik | Ja |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 30 m |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Intraaural |
| Driverenhed | 1 cm |
| Støjreduktionstype | Aktiv |
| Støjreduktion | Ja |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Indbygget |
| Batteri | |
| Taletid | 5,5 t |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Opladningstid for batteri | 2 t |
| Standby tid | 720 t |
| Batteriopladningstid (opladningskasse) | 3 t |
| Batteridrevet | Ja |
| Trådløs opladning | Ja |
| Taletid (med opladeretui) | 16,5 t |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med opladeræske/med ANC) | 24 t |
| Kontinuerlig lydafspilningstid (med ANC) | 8 t |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android, iOS |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 16 mm |
| Dybde | 26,1 mm |
| Højde | 37,8 mm |
| Venstre hørerør vægt | 5,8 g |
| Højre hørerør vægt | 5,8 g |
| Opladningsetui dimensioner (B x D x H) | 54,5 x 72 x 33,1 mm |
| Opladeretui vægt | 80 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 100 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 42 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Emballage indhold | |
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-C |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | Lyd (3ˌ5 mm), USB Type-C |
| Opladningsetui | Ja |
| Kassens indhold | Trådløse earbuds; Opladningsetui med touchskærm; USB Type-C-opladningskabel️; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; 3,5 mm lydkabel; Ørepropper i S/M/L |
| Logistik data | |
| Pallens bruttovægt | 498,3 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 112 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 16 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Opladningsetui | Ja |
| Kassens indhold | Trådløse earbuds; Opladningsetui med touchskærm; USB Type-C-opladningskabel️; BT700 Bluetooth Type-C-adapter; 3,5 mm lydkabel; Ørepropper i S/M/L |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 498,3 kg (1098.5 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1490 mm |
| Palle dimensioner (BxDxH (efter britisk standard) | 1016 x 1219,2 x 1490 mm (40 x 48 x 58.7") |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Kompatibel med pc'er via medfølgende BT700 Bluetooth-adapter; smartphone via Bluetooth, ekstern lydkilde via 3,5 mm (kun lytning, kabel medfølger) |
| Medfølgende software | Poly Lens |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Taletid (med opladeretui) | 16,5 t |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
| Farvenavn | Carbon black |
| UNSPSC-kode | 52161554 |