HP Poly Voyager 4310 Microsoft Teams Certified Headset +BT700-dongle +bordoplader
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: 77Y93AA
- EAN: 1970296100588 0197029610058
Poly Voyager 4310 Microsoft Teams Certified Headset +BT700-dongle +bordoplader
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Frihed til at arbejde
Bevæg dig frit mellem dine forskellige arbejdssteder med dette mobile headset. Bevæg dig nemt rundt takket være 50 m trådløs rækkevidde. Reducer baggrundsstøj, og styr dine samtaler ved hjælp af Acoustic Fence-teknologi.
Effektiv – hele døgnet
Opnå endnu bedre produktivitet med konstant komfort, op til 24 timers taletid og mulighed for at slutte til flere enheder. Forlæng din taletid ved at bruge bordopladeren eller ved at bruge headsettet i USB-tilstand med ledning.[1,2]
Description
Færre ledninger. Færre omkostninger.
Giv dine medarbejdere mulighed for at arbejde, uden at de behøver at være ved deres skrivebord, med et trådløst Bluetooth-headset på entry-level med. Mød Voyager 4300 UC-serien. Den kan alt det, dine teams behøver for at forblive produktive og oprette forbindelse til alle deres enheder, uanset om de er hjemme eller på kontoret.
Giv dine medarbejdere mulighed for at arbejde, uden at de behøver at være ved deres skrivebord, med et trådløst Bluetooth-headset på entry-level med. Mød Voyager 4300 UC-serien. Den kan alt det, dine teams behøver for at forblive produktive og oprette forbindelse til alle deres enheder, uanset om de er hjemme eller på kontoret.
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Produkttype | Headset |
| Anbefalet brug | Kontor/Callcenter |
| Headset type | Mono |
| Bæremåde | Headset |
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina, Mexico |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Farvenavn | Black |
| Betjeningstaster | Besvar/afslut opkald, Volume +, Bluetooth parring, Volume - |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Trådløs |
| USB-tilslutning | Ja |
| USB-stik | USB Type-A |
| Bluetooth | Ja |
| Trådløs rækkevidde | 50 m |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, HFP, HSP, AVRCP |
| Høretelefoner | |
| Ørekobling | Supraaural |
| Driverenhed | 3,2 cm |
| Mikrofon | |
| Mikrofontype | Boom |
| MEMS-mikrofon (Micro-Electro-Mechanical System) | Ja |
| Batteri | |
| Taletid | 24 t |
| Vedvarende afspilningstid, lyd | 47 t |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Opladningstid for batteri | 1,6 t |
| Batterikapacitet | 350 mAh |
| Standby tid | 50 t |
| Batteridrevet | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 155 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 166 mm |
| Vægt | 122 g |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 188 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 115 mm |
| Pakkevægt | 593,73 g |
| Emballage indhold | |
| Modtager inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A |
| Etui | Ja |
| Kassens indhold | Startvejledning; Opbevaringspose; Bordoplader; Trådløst headset; USB Type-A-ladekabel; BT700 Bluetooth USB-adapter |
| Opladningsstativ | Ja |
| Logistik data | |
| Pallens bruttovægt | 89,8 kg |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 80 stk |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Tekniske detaljer | |
| Kassens indhold | Startvejledning; Opbevaringspose; Bordoplader; Trådløst headset; USB Type-A-ladekabel; BT700 Bluetooth USB-adapter |
| Bæredygtighedscertifikater | TCO |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 10 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Pallevægt (efter britisk standard) | 89,8 kg (197.9 Pund) |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1940 mm |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Kompatibel med pc'er via den medfølgende BT700 USB-A Bluetooth-adapter og smartphones via Bluetooth |
| Hurtig start guide | Ja |
| Medfølgende software | Poly Lens |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10; macOS; Android™; iOS |
| Andre understøttede operativsystemer | Android, iOS |
| Farvenavn | Black |
| UNSPSC-kode | 43191638 |