Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Fantastisk lyd møder smarte ideer
Koncentrer dig om dit arbejde, og hør tydeligt andres stemmer med den intelligente højttalertelefon, som er udviklet til mødelokaler og har Polys velkendte lyd. Dobbelte højtalere og et system med seks mikrofoner sikrer, at alle bliver hørt og fjerner samtidig ekko og støj.
Lad os komme i gang
Brugere kan nemt oprette forbindelse, som passer til deres foretrukne måde at arbejde på – opret trådløs forbindelse via Bluetooth® eller med ledning med det kombinerede USB-A/USB Type-C®️. Og det indbyggede USB-videokamera gør det supernemt at skifte fra et lydopkald til et videoopkald.[1]
Description
Kraftig kvalitetslyd
Alle fortjener at høre hele mødet – højt og tydeligt. Denne intelligente højttalertelefon fylder mødelokaler med enestående lyd ved hjælp af de to kraftige højttalere. Og bliv hørt med seks mikrofoner, der fokuserer på stemmer og ikke støj.
Alle fortjener at høre hele mødet – højt og tydeligt. Denne intelligente højttalertelefon fylder mødelokaler med enestående lyd ved hjælp af de to kraftige højttalere. Og bliv hørt med seks mikrofoner, der fokuserer på stemmer og ikke støj.
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kontroltype | Berøring |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Signal/støjforhold | 55 dB |
| Programmerbare genvejstaster | Ja |
| Tænd-/slukkontakt | Ja |
| Støjreduktion | Ja |
| Maksimal driftstilstand | 30 m |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP64 |
| Ekko eliminering | Ja |
| Enhedstype | Mobiltelefon/PC |
| Produktfarve | Sølv |
| Certificering | CE, FCC, Rohs |
| Kabellængde | 1,5 m |
| Automatisk | Ingen |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Lydtryksniveau (maks.) | 95 dB |
| Lydsystem fuld dupelx | Ja |
| Højttalere | |
| Drivertype | Dynamisk |
| Mikrofon | |
| Antal mikrofoner | 6 |
| Mikrofon mute | Ja |
| Mikrofon frekvens | 100 - 6700 Hz |
| Mikrofonretningstype | Tovejs mikrofon |
| Mikrofon sensitivitet | -45 dB |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Grænseflade | USB/Bluetooth |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Bluetooth-profiler | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Batteri |
| Batteriteknologi | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Godkendelser | |
| Compliance-certifikater | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 37 mm |
| Vægt | 1 kg |
| Højde | 394 mm |
| Dybde | 116 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 240 mm |
| Pakkevægt | 1,74 kg |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkedybde | 472 mm |
| Emballage indhold | |
| Antal | 1 |
| Kabler inkluderet | USB Type-A, USB Type-A til USB Type-C |
| Tekniske detaljer | |
| Pallens bruttovægt | 517,3 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 56 stk |
| Compliance-certifikater | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1980 mm |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pallens bruttovægt | 517,3 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 8 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 56 stk |
| UNSPSC-kode | 43191515 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1980 mm |