Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Hør og bliv hørt
Dynamisk lyd, der gør mødeopkald tydelige og problemfri. System med to mikrofoner fjerner omgivende støj fra dine opkald. Og fuld dupleks-lyd muliggør samtidige samtaler, så alle, der deltager i opkaldet, kan høres.
Arbejd på din egen måde
Denne højttalertelefon, som er støv- og vandtæt i henhold til IP64, er både slidstærk og pladsbesparende og passer til din måde at arbejde på. Brug nemt dine foretrukne samarbejdsprogrammer, og få mere plads på dit bord med det slanke, dynamiske design.
Description
Fremtryl et mødelokale på rekordtid
Gør dit hjemmekontor til et mødelokale. All-in-one Poly Sync 10 USB-højttalertelefonen giver lyd i høj kvalitet, så du og din musik lyder godt. System med to mikrofoner reducerer den omgivende støj, så du får bedre mødeopkald.
Gør dit hjemmekontor til et mødelokale. All-in-one Poly Sync 10 USB-højttalertelefonen giver lyd i høj kvalitet, så du og din musik lyder godt. System med to mikrofoner reducerer den omgivende støj, så du får bedre mødeopkald.
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP64 |
| Enhedstype | PC |
| Produktfarve | Sølv |
| Kabellængde | 0,715 m |
| Automatisk | Ingen |
| Understøttede Mac-operativsystemer | MacOS |
| Mikrofon | |
| Mikrofon frekvens | 100 - 7800 Hz |
| Porte & Grænseflader | |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| USB-stik type | USB Type-A, USB Type-C |
| Godkendelser | |
| Compliance-certifikater | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 182 mm |
| Vægt | 280 g |
| Højde | 33 mm |
| Dybde | 89 mm |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 93 mm |
| Pakkevægt | 348 g |
| Pakkehøjde | 40 mm |
| Pakkedybde | 198 mm |
| Emballage indhold | |
| Hurtig start guide | Ja |
| Kabler inkluderet | USB Type-A, USB Type-C |
| Tekniske detaljer | |
| Pallens bruttovægt | 615,8 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 160 stk |
| Compliance-certifikater | RoHS, Federal Communications Commission (FCC), CE |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1788 mm |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pallens bruttovægt | 615,8 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 10 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 160 stk |
| UNSPSC-kode | 43191515 |
| Palle dimensioner (BxDxH) | 1016 x 1219 x 1788 mm |