Offer details
Related Products
Description
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Produkttype | Kabel |
| Oprindelsesland | Kina |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 190 mm |
| Pakkedybde | 210 mm |
| Pakkehøjde | 55 mm |
| Pakkevægt | 300 g |
| Tekniske detaljer | |
| Pallens bruttovægt | 357 kg |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://kaas.hpcloud.hp.com/pdf-public/pdf_11069394_en-US-1.pdf |
| Logistik data | |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 6 stk |
| Oprindelsesland | Kina |
| UNSPSC-kode | 26121630 |