HP Pavilion-tastatur med ledning
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 4CE96AA#BED
- EAN: 0192545457491 0192545457644 01 ...5457644 0192545457712 0192545457736 0192545457675 0192545457446 0192545457682 0192545457576 0192545457422 5704174329718 0192545457774 0192545457408 1925454581464 0192545457590 0192545457477 0192545457729 0192545457606 0192545457521 0192545457538 0192545457460 0192545457583 5715063787281 0192545457569 5715063047668 0192545457507 0192545457668 0192545457620 0192545457439 0192545457705 0192545457613 0192545457699 0192545457651 0192545457743 0192545457385 0192545457637 0192545457514 0192545457552more
Pavilion-tastatur med ledning
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Tre zoner. Gennemført effektivitet.
Forbedr effektiviteten og produktiviteten med et fantastisk trezoners tastatur med store taster og et numerisk tastatur.
Slankt design. Imponerende produktivitet.
Med et slankt, appellerende design passer dette tastatur enestående godt til dine HP-enheder.
Designet med henblik på komfort
Naturlige konturer og former gør, at tastaturet befinder sig i en behagelig position for dine håndled og hænder.
Description
Slankt design. Imponerende produktivitet.
Opgrader din måde at arbejde og spille på med dette slanke tastatur, der er designet til at øge din produktivitet. Dette strømlinede og flotte tilbehør er præcisionsfremstillet med henblik på både komfort og nøjagtighed og giver dig hidtil uset effektivitet.
Opgrader din måde at arbejde og spille på med dette slanke tastatur, der er designet til at øge din produktivitet. Dette strømlinede og flotte tilbehør er præcisionsfremstillet med henblik på både komfort og nøjagtighed og giver dig hidtil uset effektivitet.
Specifications
| Tastatur | |
|---|---|
| Tastatur nøglekontakt | Mekanisk |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Anbefalet brug | Kontor |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Tastatur stil | Lige |
| Tastatur formfaktor | Fuld størrelse (100 %) |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Pegeredskab | Ingen |
| Numerisk tastatur | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Design | |
| Produktfarve | Sort |
| Tastatur stil | Lige |
| Håndledsstøtte | Ingen |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Hjem |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | USB |
| USB strømforsyning | Ingen |
| Opladningsport til USB Type-C | Ingen |
| Mus | |
| Mus inkluderet | Ingen |
| Systemkrav | |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Minimum systemkrav | Available USB port |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545457750, 192545457620, 192545457545 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 192545457750; (ABY) 192545457620; (UUW) 192545457545 |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 410 g |
| Tastatur vægt | 410 g |
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 410,1 x 114,2 x 22,3 mm |
| Emballeringsdata | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| Pakkebredde | 445 mm |
| Pakkedybde | 145 mm |
| Pakkehøjde | 38 mm |
| Pakkevægt | 590 g |
| Garantibevis | Ja |
| Emballage indhold | |
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Garantibevis | Ja |
| Tekniske detaljer | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 192545457750, 192545457620, 192545457545 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABB) 192545457750; (ABY) 192545457620; (UUW) 192545457545 |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Ledigt USB-stik |
| Bredde | 410,1 mm |
| Højde | 22,3 mm |
| Dybde | 114,2 mm |
| Kompatible operativsystemer | Windows 11; Windows 10 |
| UNSPSC-kode | 43211508 |
| Minimum systemkrav | Available USB port |
| Pegeredskab | Ingen |
| AC-adapter inkluderet | Ingen |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716060 |