HP Mini IP Conferencing PC med Microsoft Teams Rooms
- Brand: HP Poly
- Category:
- SKU: A1ZB6AW#ABB
- EAN: 8717472601742 0198122933983 01 ...2933983 0198122884216 0198122884230 0198122884186 0198415727558 0198122884193 4582712462766 0198122884278 0198122884223 0198122884247 0198122884209 0198122884285 0198122884261more
Mini IP Conferencing PC med Microsoft Teams Rooms
Offer details
Related Products
Reasons To Buy
Stærk sikkerhed
Få en pc, som er særdeles sikker og administrerbar, som har selvreparerende beskyttelse fra HP Sure Start Gen7.[7]
Nem implementering
Sæt hurtigt dit møderum op med Microsoft Teams Rooms[3], som er forudinstalleret og kompatibel med mange forskellige enheder.[6]
Tilpas din konfiguration
Implementer denne pc i dit eksisterende Microsoft Teams Rooms3-miljø, hvor den kan køre op til tre skærme.[4]
Description
Spring konfigurationen over, og gå i gang med mødet
Giv dine teams funktionsrige og fordybende samarbejdsoplevelser i hele byen og rundt om i verden på et øjeblik. HP Mini Conferencing-pc’en med Microsoft Teams Rooms[3] drives af en Intel-processor[2] og er udviklet til at fungere med din eksisterende audiovisuelle infrastruktur, herunder touch-kontrolpaneler[6] og op til to skærme.[4,5]
Giv dine teams funktionsrige og fordybende samarbejdsoplevelser i hele byen og rundt om i verden på et øjeblik. HP Mini Conferencing-pc’en med Microsoft Teams Rooms[3] drives af en Intel-processor[2] og er udviklet til at fungere med din eksisterende audiovisuelle infrastruktur, herunder touch-kontrolpaneler[6] og op til to skærme.[4,5]
Specifications
| Præstation | |
|---|---|
| Produkttype | Multimediekongresterminal |
| Produktfarve | Sort |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Tekniske detaljer | |
| Produkttype | Multimediekongresterminal |
| Produktfarve | Sort |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.3 |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Samlet CO2-fodaftryk (kg of CO2e) | 80 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Video | |
| HD-type | WUXGA |
| Billedformat | 16:10 |
| Maksimal videoopløsning | 1280 x 800 pixel |
| Hukommelse | |
| Intern hukommelse | 16000 MB |
| Intern hukommelsestype | DDR5 |
| Opbevaringsmedietype | SSD |
| Samlet lagringskapacitet | 256 GB |
| Porte & Grænseflader | |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| Power over Ethernet (PoE) porte, antal | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-A-porte | 5 |
| Antal USB4 Gen 2x2-porte | 1 |
| Antal USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) type-C-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0b |
| DisplayPort-version | 1.4a |
| Antal DisplayPorts | 2 |
| USB type-C DisplayPort alternativ tilstand | Ja |
| Netværk | |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Adgangskodebeskyttelse type | BIOS, Strøm til, Bruger |
| Beskyttelse af adgangskode | Ja |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina, Mexico |
| UNSPSC-kode | 43211507 |
| Computersystem | |
| Computersystem type | Mini PC |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Operativsystem installeret | Windows 11 IoT Enterprise |
| Processormodel | i7-13700T |
| Processorgeneration | 13th gen Intel® Core™ i7 |
| Computertaske | |
| Computersystem type | Mini PC |
| Processorserie | Intel® Core™ i7 |
| Operativsystem installeret | Windows 11 IoT Enterprise |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | ENERGY STAR |
| Driftsbetingelser | |
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Strømstyring | |
| Strømforbrug (maks.) | 150 W |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 177 mm |
| Dybde | 175 mm |
| Højde | 34 mm |
| Vægt | 1,42 kg |
| Pakkebredde | 492 mm |
| Pakkedybde | 114 mm |
| Pakkehøjde | 251 mm |
| Pakkevægt | 2,95 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 492 mm |
| Pakkedybde | 114 mm |
| Pakkehøjde | 251 mm |
| Pakkevægt | 2,95 kg |