HP HDMI til VGA-adapter
- Brand: HP
- Category:
- SKU: H4F02AA
- EAN: 4056572778249 8871112821256 08 ...2821256 0887111282132 7330381886171 0889899388129 0887111282118 5052916523628 5054533228924 4053162289352 5712505615614 8871114638906 5052182502921 0092281802701 4948382948014 5054484228929 0696720623577more
HDMI til VGA-adapter
Offer details
Related Products
Specifications
| Funktioner | |
|---|---|
| Kabellængde | 0,045 m |
| Stik 1 | HDMI |
| Stik 2 | VGA (D-Sub) |
| Stik 1 køn | Hanstik |
| Stik 2 køn | Hunstik |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows XP Professional, Windows XP Home, Windows XP, Windows Vista x64, Windows Vista, Windows 7 x64, Windows 7 |
| Oprindelsesland | Kina, Sydkorea |
| HP segment | Forretning |
| Tekniske detaljer | |
| Oprindelsesland | Kina, Sydkorea |
| Kompatible produkter | HP Folio13, HP Envy 4, HP SpectreXT, De bærbare pc'er HP ProBook 4230s, 4330s, 4340s, 4341s, 4430s, 4431s, 4435s, 4436s, 4440s, 4441s, 4446s, 4530s, 4540s, 4535s, 4545s, 4730s og 4740s, De bærbare pc'er HP 430, 431, 435, 436, 450, 455, 630, 631, 635, 636, 650 og 655, Bærbar HP ProBook 5330m-pc |
| Kassens indhold | HP HDMI til VGA-adapter, Garantikort, Vejledningen Hurtig installation |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111282125 |
| Specifikke funktioner for mærket | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111282125 |
| Safety regulation & standards | |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 40 g |
| Bredde | 18 mm |
| Dybde | 54 mm |
| Højde | 160,2 mm |
| Logistik data | |
| UNSPSC-kode | 26121630 |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733080 |
| Andre funktioner | |
| Kompatible produkter | HP Folio13, HP Envy 4, HP SpectreXT, De bærbare pc'er HP ProBook 4230s, 4330s, 4340s, 4341s, 4430s, 4431s, 4435s, 4436s, 4440s, 4441s, 4446s, 4530s, 4540s, 4535s, 4545s, 4730s og 4740s, De bærbare pc'er HP 430, 431, 435, 436, 450, 455, 630, 631, 635, 636, 650 og 655, Bærbar HP ProBook 5330m-pc |