HP Convertible Laptop Stand Stander til laptop og tablet Sort, Brun 40,9 cm (16.1")
- Brand: HP
- Category:
- SKU: 9C2H2AA
- EAN: 0197961280548
Offer details
Related Products
Reasons To Buy

Ét stativ, mange måder
Arbejd, skab og spil når som helst og hvor som helst med et alsidigt stativ til laptop/tablet, der tilpasser sig dine præferencer og understøtter laptops og tablets i forskellige størrelser. Omdefiner din arbejdsstation med forskellige indstillinger: skaber, stående og komfort. Placer stativet i forskellige vinkler: 20° - 65° eller løft den op til 25 cm/9 tommer.
Arbejd ubesværet alle steder fra
Arbejd, som du vil, hvor du vil. Foden tilpasser sig dig og dine omgivelser, så du kan arbejde, skabe og spille i en neutral tilstand og placere skærmen, så den giver en bedre kropsholdning og øger brugerkomforten med 42 % i gennemsnit. <sup>[1]</sup>


Holder godt
Beskyt din enhed med et solidt, vandafvisende stativ til laptop/tablet-pc, der er designet til at holde. Dens holdbare struktur understøtter tung vægt op til 23 kg / 50 lbs og kan rumme enheder i forskellige størrelser op til 16 tommer. Få ro i sindet med 1 års garanti.
Description
Styrk din ydeevne med et konvertibelt stativ til laptop/tablet, der understøtter flere enheder og størrelser – og som kan ændres til tre forskellige indstillinger. Arbejd, spil og skab enten stående eller siddende komfortabelt med en holdbar fod, der gør dig klar til succes, uanset hvor du er.
Specifications
| Design | |
|---|---|
| Produkttype | Stander til laptop og tablet |
| Produktfarve | Sort, Brun |
| Materiale | Polyurethan (PU), Glasfiber |
| Maksimal kompatibilitet med tabletskærmstørrelse | 40,9 cm (16.1") |
| HP segment | Forretning |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 283 mm |
| Dybde | 18 mm |
| Højde | 240 mm |
| Vægt | 1 kg |
| Pakkebredde | 326 mm |
| Pakkedybde | 28 mm |
| Pakkehøjde | 286 mm |
| Pakkevægt | 1,32 kg |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 326 mm |
| Pakkedybde | 28 mm |
| Pakkehøjde | 286 mm |
| Pakkevægt | 1,32 kg |
| Bæredygtighed | |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Tekniske detaljer | |
| Bæredygtighedscertifikater | Forest Stewardship Council (FSC) |
| Oprindelsesland | Kina |
| Pallens bruttovægt | 566,9 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 9 stk |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 72 stk |
| Generel produktsikkerhedsforordning (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Andre funktioner | |
| Kapabilitet | Passer til de fleste laptops på op til 16" |
| UNSPSC-kode | 53121706 |