HMD FUSION X1 DS TA-1672 6/128 FLASHY 16,7 cm (6.56") Dual SIM 5G USB Type-C 5000 mAh Sort
- Brand: hmd
- Category:
- SKU: 101SQ503H056
- EAN: 6438409103253
HMD FUSION X1 DS TA-1672 6/128 FLASHY, 16,7 cm (6.56"), 720 x 1612 pixel, Sort
Offer details
Description
HMD FUSION X1 DS TA-1672 6/128 FLASHY. Skærm diagonal: 16,7 cm (6.56"), Skærmopløsning: 720 x 1612 pixel. SIM-korts kapacitet: Dual SIM. Batterikapacitet: 5000 mAh. Produktfarve: Sort. Vægt: 202,5 g
Specifications
| Display | |
|---|---|
| Skærm diagonal | 16,7 cm (6.56") |
| Skærmopløsning | 720 x 1612 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
| Netværk | |
| Generering af mobilnetværk | 5G |
| SIM-korts kapacitet | Dual SIM |
| Wi-Fi | Ja |
| Bluetooth | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Navigation | |
| Placering af position | Ja |
| Design | |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP54 |
| Produktfarve | Sort |
| Farvenavn | Noir |
| Præstation | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Multimedie | |
| FM radio | Ja |
| Batteri | |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Strømstyring | |
| Energieffektivitetsklasse | A |
| Styrke | |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP54 |
| Energieffektivitetsklasse | A |
| Batterilevetid pr. cyklus | 3391 min. |
| Gentaget frit fald pålidelighedsklasse | A |
| Reparerbarhedsklasse | A |
| Vægt & størrelser | |
| Vægt | 202,5 g |
| Bredde | 75,5 mm |
| Dybde | 8,32 mm |
| Højde | 164,2 mm |
| Pakkebredde | 182 mm |
| Pakkedybde | 90 mm |
| Pakkehøjde | 41 mm |
| Pakkevægt | 124 g |
| Tekniske detaljer | |
| Reparationsindeks | 4 |
| Andre funktioner | |
| Berøringsskærm | Ja |
| Reparationsindeks | 4 |