Cisco FlexStack-Plus netværk switch-modul
- Brand: Cisco
- Category:
- SKU: C2960X-STACK
- EAN: 5712505493359 3609740149023 50 ...0149023 5052916693239 5054629956519 8826586137082 0618840317938 0882658598135 5054533507289 3609740156854 0882658613708 4053162459816more
Cisco FlexStack-Plus, 80 Gbit/sek., 17128090 t, Cisco Catalyst 2960-X Cisco Catalyst 2960-XR, 254 mm, 378 mm, 76,2 mm
Offer details
Related Products
Description
Cisco FlexStack-Plus. Båndbredde: 80 Gbit/sek.. Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF): 17128090 t, Kapabilitet: Cisco Catalyst 2960-X Cisco Catalyst 2960-XR. Pakkebredde: 254 mm, Pakkedybde: 378 mm, Pakkehøjde: 76,2 mm. Oprindelsesland: Kina, Antal pr. pakke: 1 stk
Specifications
| Dataoverførsel | |
|---|---|
| Båndbredde | 80 Gbit/sek. |
| Præstation | |
| Understøtter hot-plug | Ja |
| Kapabilitet | Cisco Catalyst 2960-X Cisco Catalyst 2960-XR |
| Gennemsnitstid mellem fejl (MTBF) | 17128090 t |
| Emballeringsdata | |
| Pakkebredde | 254 mm |
| Pakkedybde | 378 mm |
| Pakkehøjde | 76,2 mm |
| Pakkevægt | 816,33 g |
| Vægt & størrelser | |
| Pakkebredde | 254 mm |
| Pakkedybde | 378 mm |
| Pakkehøjde | 76,2 mm |
| Pakkevægt | 816,33 g |
| Logistik data | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Andre funktioner | |
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |