Cisco C897VAM-W-E-K9 trådløs router Gigabit Ethernet Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) Sort
- Brand: Cisco
- Category:
- SKU: C897VAM-W-E-K9
- EAN: 0882658477560
Cisco C897VAM-W-E-K9, Wi-Fi 4 (802.11n), Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Ethernet LAN, ADSL2, Sort, Bordplade router
Offer details
Related Products
Description
Cisco C897VAM-W-E-K9. Wi-Fi-bånd: Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz), Bedste Wi-Fi standard: Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi-standarder: 802.11a, 802.11b, 802.11g. Ethernet LAN-grænsefladetype: Gigabit Ethernet, Ethernet LAN-datahastigheder: 10,100,1000 Mbit/s, Netværksstandarder: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Sikkerhedsalgoritmer: 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, HTTPS, IPSEC, SSL/TLS. Produkttype: Bordplade router, Produktfarve: Sort. Strømkilde type: Vekselstrøm, Vekselstrømsindgangsspænding: 100 - 240 V, Vekselstrømsindgangsfrekvens: 50 - 60 Hz
Specifications
| Ethernet LAN funktioner | |
|---|---|
| Ethernet WAN | Ja |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| WAN-forbindelse | |
| Ethernet WAN | Ja |
| Trådløse LAN funktioner | |
| Bedste Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi-bånd | Dual-band (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, 802.11g |
| Netværk | |
| Ethernet LAN-grænsefladetype | Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Ja |
| Netværksstandarder | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Ethernet LAN-datahastigheder | 10,100,1000 Mbit/s |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| ADSL funktioner | |
| ADSL2 | Ja |
| ADSL2 + | Ja |
| VDSL2 | Ja |
| Porte & Grænseflader | |
| USB-port | Ja |
| Antal USB 2.0-porte | 1 |
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
| DC-in-stik | Ja |
| Administrationsfunktioner | |
| Servicekvalitet support (QoS) | Ja |
| Sikkerhed | |
| Sikkerhedsalgoritmer | 3DES, 128-bit AES, 192-bit AES, 256-bit AES, HTTPS, IPSEC, SSL/TLS |
| Firewall | Ja |
| Filtrering | Ja |
| Filtrering af MAC-adresser | Ja |
| Design | |
| Produkttype | Bordplade router |
| Produktfarve | Sort |
| Funktioner | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |
| Strømstyring | |
| Strømkilde type | Vekselstrøm |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Driftsbetingelser | |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | 0 - 65 °C |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 95% |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 85% |
| Driftshøjde | 0 - 3000 m |
| Ikke-drift højde | 0 - 4570 m |
| Vægt & størrelser | |
| Bredde | 322,8 mm |
| Højde | 44,5 mm |
| Dybde | 248,4 mm |
| Logistik data | |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |